Prekių pristatymas - Spraydo.com

Prekių pristatymas

Pristatymas

Užsakymas pristatomas per 2 – 7 darbo dienas nuo apmokėjimo už prekes gavimo. Tik gavus apmokėjimą už prekes pradedamas formuoti prekių siuntinys ir pradedamas skaičiuoti prekių pristatymo terminas.

Prekių atsiėmimas parduotuvėje

Esame elektroninė parduotuvė, todėl tokio pasirinkimo šiuo metu negalime pasiūlyti.

Galimi du pristatymo būdai:

DPD Kurjeriais. Užsakytos prekės siunčiamos Jūsų nurodytu adresu ir laiku. Apie siuntos išsiuntimą informaciją gausite el. paštu. Apie siuntos pristatymą informaciją gausite SMS žinute. Siuntų gavėjai iš anksto informuojami apie siuntos pristatymo laiką 1 val. tikslumu, todėl gali ramiai planuoti savo laiką.

SST Kurjeriais. Skubių siuntų tarnyba, pristatymas Jūsų nurodytu adresu. Jūsų užsakytas prekes siunčiame per SST kurjerių tarnybą. Kurjeris atvykęs pas gavėją išsiunčia PIN kodą į nurodytą Gavėjo mobilų telefono numerį. Gavėjui telieka padiktuoti gautą PIN kodą, kurį kurjeris suvedęs į skenerį patikrins, ar PIN kodas teisingas.

Susidarius situacijai, kai Pirkėjui apmokėjus paaiškėja, kad Pardavėjas sandėlyje neturi užsakytos prekės, Pardavėjas įsipareigoja Pirkėjui pasiūlyti alternatyvią prekę arba grąžinti sumokėtus pinigus.

Pristatymas Europoje:

Visi papildomi muitai ir mokesčiai, kuriuos nustato muitinė, yra kliento atsakomybė. Šie mokesčiai nebus grąžinami.
Užsakymai paprastai gaunami per 2 – 16 kalendorinių dienų nuo išsiuntimo datos. Pristatymas bus atliekamas DPD kurjeriais.

Klaidingas adresas, negautos prekės ir grąžinimai

Jeigu prekės Jūs negaunate ir pašto bendrovė grąžina ją mums, Jūs turite sumokėti siuntimo išlaidas. Prekės kaina bus kredituojama mums ją gavus. Mes susisieksime su Jumis ir nedelsiant apie tai informuosime. Prekes grąžinti galima pasinaudojus atsisakymo teise per 14 (keturiolika) kalendorinių dienų nuo prekių pirkimo (gavimo) dienos. Norėdami tai padaryti, parašykite laisvos formos paraišką. Tiesiogines prekės grąžinimo išlaidas, per siuntų tarnybas ar kitu būdu padengia Pirkėjas.